Zapisy

Ahoj Studenci I roku AGH w Krakowie!

Papiery na uczelnię złożone… akademik w Krakowie załatwiony… No! To teraz czas by wykorzystać najdłuższe wakacje życia na 100%!

Czy już zaplanowałeś swoje wakacje we wrześniu? A może chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o uczelni oraz o panujących na niej zwyczajach? Chciałbyś poznać swoich przyszłych znajomych ze studiów i zasmakować studenckiego życia jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego?

Dobrze trafiłeś, bo mamy dla Ciebie propozycję, która pomoże połączyć Ci to wszystko dokładnie w jednym miejscu – a dokładnie na Mazurach!

Zapraszamy Was na XIV edycję obozu integracyjno-adaptacyjnego BEAN 2024. Obóz objęty jest patronatem prorektor ds. studenckich prof. Rafała Dańko.

W czasie wyjazdu zabierzemy Was w rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Podróż rozpoczniemy w Pięknej Górze k. Giżycka. I wrócimy do tego samego portu.

Nigdy wcześniej nie żeglowałeś? Nic straconego! W czasie rejsu zadba o Ciebie nasza kadra sterników, którzy w czasie rejsu otoczą Cię najlepszą opieką instruktorską i nauczą wszystkiego, co niezbędne na wodzie.

Zainteresowany? To teraz czas na konkrety!

Termin: 14.09.2024r. (sobota) – 21.09.2024r. (sobota)

Cena: WKRÓTCE

Cena rejsu obejmuje: wyżywienie oraz opłatę za jacht (wraz z noclegiem na jachcie) + porty

Trasa: Piękna Góra k. Giżycka – Piękna Góra k. Giżycka

Nie zapewniamy dojazdu na rejs, jednak wcześniej podamy dogodne propozycje dojazdu z i do Krakowa.

NIE MUSISZ NIC UMIEĆ – wszystkiego Cię nauczymy!!!

Jeśli masz więcej pytań lub wątpliwości, odwiedź zakładkę FAQ lub skontaktuj się z nami: keja.agh@gmail.com.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zapisy ZACZNIEMY W LIPCU. Ale pamiętaj, AKŻ AGH to nie tylko BEAN! Aby być na bieżąco z naszą działalnością i dowiedzieć się więcej: